top of page

Naše služby

PROHLÉDNĚTE SI CELÝ

SORTIMENT NAŠICH SLUŽEB

Oprava brzdového
systému

Brzdové destičky jsou nejnamáhanější součást brzdového systému a proto je potřeba je pravidelně kontrolovat. 

Opravy a výměny pneumatik

Nepodceňujte defekty na pneumatikách a věnujte pozornost i sebemenšímu poškození. I drobné poškození totiž dokáže způsobit nemalé problémy. 

Opravy motorů a převodovek

Závada motoru, nefunkční systémy, poškozený parkovací asistent nebo jen náhodná chybová hláška. Znamenat může cokoliv. 

Оpravy vozů všech značek

Opravy veškerých tuzemských i zahraničních automobilů za skvělé ceny. Servis je prováděn pomocí prvotřídního zařízení, přístrojů a nářadí, k čemuž je možné připočítat dlouholeté zkušenosti a know-how v daném oboru.

Oprava klimatizace

Klimatizace ve vašem voze může také velmi pomoci bezpečnosti provozu, pokud je správně používaná. Možná se budete divit, ale mnoho řidičů vůbec neví, jak ji má správně nastavit. 

Seřízení kol

Pneumatiky, kola a nápravy patří k těm nejvíce namáhaným dílům na vozidlech. Poškození jim hrozí takřka neustále. Stačí najet do výmolu nebo na obrubník. Každá větší nerovnost na silnici může narušit geometrii kol a náprav.

Autodiagnostika

Důkladná a odborná diagnostika aut, nebo jinak řečeno auto diagnostika je zcela zásadní součástí úspěšného autoservisu. Tuto „diagnostickou činnost“ lze srovnat se správným diagnostikováním choroby lékařem, kdy bez této diagnózy nelze pacienta správně vyléčit.

Vozový park

Pro malé i velké firmy nabízíme kompletní správu a servis vozového parku (fleet service).  Provádíme jak záruční tak i pozáruční servis firemních vozidel bez ztráty záruky výrobce vozidel -  využití blokové výjimky Evropské komise v praxi.

Výmena autoskla

Autosklo a jeho výměna – to je téměř samostatný obor v rámci servisu motorových vozidel. Autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu.

bottom of page